Dolar 32,7682
Euro 35,0901
Altın 2.459,44
BİST 10.471,32
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 31°C
Açık
İstanbul
31°C
Açık
Pts 30°C
Sal 29°C
Çar 30°C
Per 29°C

Rüyada Kıyma Görmek

Rüyada Kıyma Görmek

Rüyalar kişilerin daha önce gördükleri şeylerin uyuduklarında karşılarına çıkmaları şeklinde yorumlanır. Kişiler daha önce görmedikleri şeylerle rüyalarında karşılaşamaz. Türk milleti fazlaca et tüketen bir toplum olduğu için rüyalarında et ile ve kıyma ile ilgili durumlarla sık sık karşı karşıya kalır. Rüyada kıyma yemekle ilgili birçok rüyalarda görülmektedir. Rüyada kıyma ile ilgili detayları derledik.

Kıyma Türk milletinin en çok tükettiği besinlerden biridir. Et ağırlıklı beslenen Türk halkı için rüyada kıyma görmek de oldukça doğaldır. Çünkü rüyalar günlük hayatımızda yaşadığımız, yediğimiz içtiğimiz her şeyi gördüğümüz uyku aktiviteleridir.

Rüyada Kıyma Görmek

Kişinin rüyasında kıyma görmesi kişinin iş ve eğitim hayatında çok başarılı olacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Bu rüyanın farklı ve olumsuz bir yorumu ise kişinin bir hastalıkla karşılaşacağı ancak bu hastalıktan kısa süre içinde kurtulacağı şeklinde yorumlanır. Daha sonra hastalıktan kurtulan kişi başarılı ve huzur dolu hayatına geri dönecek ve mutlu bir yaşam sürecektir.

Rüyada kıyma görmenin diğer bir yorumu ise kişinin maddi geliri ve başarıları gün geçtikçe artarken, aynı zamanda da hayırlı ve huzurlu bir aile ve evlilik hayatına da işaret eder. Böylece rüyasında kıyma gören kişi her anlamda hayatta başarıya ulaşacaktır.

Rüyada Kıyma Aldığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kıyma aldığını görmesi kişi için olumlu rüyalardan bir tanesidir. Bu rüya sahibinin yeni kazanç kapıları ile ilgili çalışmalar yaptığı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi ticaretle uğraşıyorsa rekabet yaratacağı şeklinde durumlara işaret eder.

Rüyada Kıyma Yediğini Görmek

Rüya sahibinin rüyada kıyma yediğini görmesi çalışmadan elde ettiği gelire işaret eder. Bu kişi çalışmadan elde edeceği maddi bir gelire sahip olacak ve eli bollaşacaktır.

Rüyada Kıyma Kavurduğunu Görmek

Rüya sahibinin rüyada kıyma kavurduğunu görmesi hayırla yorumlanan rüyalar arasındadır. Yine bu rüya da kişinin iş ve özel hayatında yapmak istediği durumlara işaret eder. Kişi için rüya sahibinin hedefleri olduğu ve bu hedeflere ulaşmak için yapacağı fedakarlıkları ifade eder.

Rüyada Çiğ Kıyma Görmek

Rüya sahibinin rüyada çiğ kıyma görmesi kötü haberler alacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi ciddi bir hastalıkla boğuşarak ve geri kalan hayatında zor günler geçirecektir. Bu sebeple rüyada kıyma ile ilgili görülen olumsuz durum rüyada çiğ kıyma görmektir. Bu rüya kişinin hayatını oldukça kötü etkileyecek bir rüyadır.

Rüyada Pişmiş Kıyma Görmek

rüyada pişmiş kıyma görmek hayır ile yorumlanan rüyalar arasındadır. Kişinin rüyada pişmiş kıyma görmesi iş hayatında başarılar elde edeceği şeklinde yorumlanır. Bu kişi başarıları sonucu bol kazanç elde edecek, güvenilir ortaklıklar kuracaktır. Aynı zamanda kişi hayırlı bir evlada sahip olacaktır.

Rüyada Çiğ Kıyma Almak

Rüyada görülen çiğ kıyma kişi için hastalığı işaret eder bazen de işlerin bozulması üzüntü ve sıkıntıya yorulur. Kıskançlık, kavga, pişmanlık gibi olumsuz durumlar şeklinde tabir edilen rüyada çiğ kıyma almak kişiler için olumsuz rüyalar arasındadır.

Genel olarak rüyada görülen kıyma olumlu yorumlanan rüyalar arasında olsa da rüyada çiğ kıyma görülmesi ya da alınması kişi için zor günlerin geleceği şeklinde yorumlara sahiptir. Bu durum kişilerin sıkıntı yaşayacağı şeklinde yorumlanır. Her rüyada olduğu gibi bu rüyada da olumlu ve olumsuz yorumlar mevcuttur.

Rüyada Kıyma Görmekle ilgili başka bir yorum

Bir kimsenin rüyada kıyma görmesi ve yemesi, iyi bir habere ve sevince işarettir şeklinde yorumlanmıştır. Kıy­ma görmek, yapıldığı etin işaret ettiği yoruma da işaret eder şeklinde tabir olunmuştur. Rüyada kıyma görmek, kısmetle yorumlanır. Bazı yorumcular, rüyada kıyma görmeyi, ticaret hayatında kar getirecek yolları araştırmaya işaretle yorumlamıştır. Bir kimsenin rüyada yanındaki eti, kıyma yaptığını gör­mesi, ailesinin maişetini ve geçimini yoluna koyabilmek için bazı çevrelere baş vuracağına işaretle yorumlamışlar­dır. Bu yaptığı kıymayı halka (insanlara) dağıttığını görme­si, bazı çevrelerden yardım göreceğine işaret olarak yo­rumlanır denmiştir.

kamu isi

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.