Dolar 32,8025
Euro 35,2091
Altın 2.486,64
BİST 10.739,94
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 30°C
Açık
İstanbul
30°C
Açık
Cum 28°C
Cts 28°C
Paz 29°C
Pts 30°C

Rüyada Koltuk Görmek

Rüyada Koltuk Görmek

Rüyada koltuk görmek, devlet dairesinde atanmaya yorumlanır. Rüya sahibinin, makamının yükseleceği üzerine tabirciler yorumlarda bulunmuşlardır. Rüyada koltuk görmek, mesleki yaşamda ilerlemek ve iyi yerlere ulaşma manalarına da gelir. Rüyada koltuk görmek ne demek, eski, yeşil, kırmızı koltuk görmek ne anlama gelir sorularına yanıtları derledik.

Koltuk rüyası, genellikle görülen koltuğun durumuna göre yorumlanır. Yeni koltuk güzel işlere, eski koltuk bazı ufak sorunlara işaret edilir. Büyük ve gösterişli koltuk görmek, mevki ve makamca yükselmeye işaret eder.

Rüyada Koltuk Görmek

Rüyada koltuk görmek, kişi için iyi ve hayırlı işlere ulaşma şeklinde yorumlanır. Rüyada koltuk görmenin fazileti, mevki ve makam bakımından yüksek yerlere gelmeye, hedeflere ulaşmaya tabirdir. Yorumcular, rüyada koltuk görmenin, imkansızlıkların sona ereceğine, hayatın yeniden başlamasına hikmet olduğunu belirtirler.

Rüyada Eski Koltuk Görmek

Rüyada eski koltuk görmenin anlamı, fakirlik ve parasızlık anlamlarında yorumlanır. Rüyayı görenin çeşitli maddi sıkıntılar çelmesi ve sorunlarının gittikçe büyümesi anlamlarına gelir. Rüyada eski koltuk görmek, iyi bir insanın kalbini kırmaya, aile içinde bazı tartışmaların yaşanmasına anlamlandırılır. Kimi tabirciler, eski koltuk görmenin faziletinin, sıkıntılardan kurtulmaya hikmet olduğunu yorumlarlar.

Rüyada Yeşil Koltuk Görmek

Rüyada yeşil koltuk görmek, iki anlamda yorumlanır. Bunlardan birincisi, çevrede bulunan fesat ve kötü niyetli insanlar olarak yorumlanır. Bu kişilerden zarar geleceğine dair çeşitli yorumlar yapılır. Rüyanın ikinci yorumu, çok istenilen bir işte sonuca ulaşma manası rivayet edilmiştir. Rüya sahibinin çok uğraştığı işte başarıya ulaşmasının yakın olduğuna hikmettir.

Rüyada Kırmızı Koltuk Görmek

Rüyada kırmızı koltuk görmek, zor günlerin geride kalması biçiminde yorumlanır. Kimi yorumculara göre rüyada kırmızı koltuk görmek, aileyle aranın düzelmesi manasına gelir. Rüya sahibi ailesinden herhangi biriyle olan küskünlüğünün son bulacağına, sıkıntıların giderileceğine delalet eder.

Rüyada Koltuk Taşımak

Rüyada koltuk taşımak, çok sıkıntı çekilen süreçten sonra refaha ulaşmak ve sonuç elde etmek manasına gelir. Rüya alimleri, rüyada koltuk taşımanın iyiye ulaşmak için çekilen çilelerin son bulması anlamına geldiğini ifade etmişlerdir. Yorumcular, rüyada koltuk taşımanın, alışılagelmiş bir olayın yaşanması ve kişinin bundan zarar görmesi anlamına geldiğini belirtirler.

Rüyada Koltukta Oturduğunu Görmek

Rüyada koltukta oturduğunu görmek, gerçekleşmesi çok zor hayaller manasına gelir. Kişinin çabalayıp sonuca ulaşamaması ve sıkıntılarının devam etmesi anlamı yorumlanır. Kimi alimler, rüyada koltukta oturduğunu görmenin, bazı işlerin sıkıntılı süreçle devam edeceğini, kişinin etrafındaki fırsatçılara dikkat etmesi gerektiğini hikmet ediyor. Bunların dışında kimi yorumcular, koltukta oturmanın hayırlı olabileceğini belirtirler.

Rüyada Yeni Koltuk Görmek

Rüyada yepyeni bir koltuk görmenin fazileti, müşkül işlerde bulunmaya, onlarda başarıya ulaşmak için çok çabalamaya delalettir. Kişinin emeklerinin gittikçe değersiz olacağına, hayatında yeni şeylerin yaşanmayacağına yorulur. Bazı alimler, rüyada yeni koltuk görmenin anlamının, iki kişi arasındaki mutluluğu ifade ettiğini, bu yönde gelişmeler olacağını belirtirler.

Rüyada Koltuk Satmak

Rüyada koltuk satmak, kişinin fakirleşeceğine, düşkün bir duruma düşeceğine yorumlanmıştır. İslama alimlerine göre bu rüya olumlu olarak anlamlandırılır. Kişinin hayattan dersler alacağına, kendisini manevi yönden düzeltmek için imkanının doğduğuna işaret eder. Rüyada koltuk satmanın diğer manası, ayrılıkların kısa sürede yaşanacağına hikmet etmesidir.

Rüyada Koltuk Görmekle ilgili başka bir yorum

Rüyada koltukta oturduğunuzu görmek mali ve bedeni bozukluğa uğrayacağınıza işarettir. Bir kimsenin rüyada koltuk görmesi, mevki makam ve memuriyete işarettir. Bazı yoruma göre ise, bu rüya o kişinin iş hayatında muvaffakiyetine (başarılarına) ve mü­kafata (ödüle) mazhar olacağına işarettir. Rüyada evde bulunan koltukları görmek, kişinin eş ve dünyalığına işâret eder. Rüyada resmi dairelerde bulunan koltukları görmek, sorumluluk gerektiren iş ve görevlere işâret eder. Rüyada gösterişli kolluk görmek, makam sevdasına, gözünü yöneticilik hırsı bürümüş halk avcılığı yapan kimselere işâret eder.

kamu isi

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.