Dolar 32,7682
Euro 35,0901
Altın 2.459,44
BİST 10.471,32
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 31°C
Açık
İstanbul
31°C
Açık
Pts 30°C
Sal 29°C
Çar 30°C
Per 29°C

Rüyada Kurt Görmek

Rüyada Kurt Görmek

Farklı zamanlarda değişik hayvanlar rüyalara misafir olur. Özellikle rüyada kurt görmek oldukça sık yaşanır. Tabii rüyanın nasıl ve ne şekilde göründüğüne bağlı olarak farklı yorumlar üzerinden ele alınır. Peki, rüyada kurt görmek ne demek? Beyaz kurt saldırısı yaşamanın ne anlama gelir? İşte yorumlar.

Genelde iyiliğe ve hayra yorulan rüyada kurt görmek aynı zamanda olumsuz şekilde de ele alınmaktadır. Kurtların rüyada nasıl ve nerede görüldüğü üzerine rüya alimleri farklı yorumları ele alır. Bu konuda gördüğünüz rüya üzerinden anlamını öğrenebilmek için yorumları okuyabilirsiniz. Aldığınız görüşler üzerinden rüyanızı yorumlayabilir ve buna göre geleceğe dair fikir üretebilirsiniz.

Rüyada Kurt Görmek

Rüyada kurt görmek gücü, asaleti ve cesareti temsil etmektedir. Özellikle rüya sahibinin çevresine hissettirdiği itibarı anlatır. Rüyasında kurt gören kişiler özellikle iş yaşamında saygınlık elde edeceği ve kudretli bir iş hayatına ulaşacağına delalet eder.

Rüyada Beyaz Kurt Saldırısı Yaşamak

Rüyada beyaz kurt saldırısı yaşamak rüya sahibinin etrafında çekemeyen insanlara anlatır. Ve bu insanların rüya sahibini alaşağı edebilmek için fırsat kolladığına delalet etmektedir. Eğer rüyada kurtar saldırıp kişiyi parçalıyor ise o zaman çok ciddi problemler ile karşı karşıya kalacağı üzerine yorulur. Tehlikeli düşmanları anlatır ve bu düşmanlar ile mücadele edilmesi için uyarı niteliği taşımaktadır.

Rüyada Küçük Kurt Görmek

Rüyada küçük kurt görmek rüya sahibinin aile yaşantısında bazı tartışmalara gireceği üzerine yorumlanır. Bu tartışmalar ufak tefek sorunlar olarak öne çıkacaktır. Aynı zamanda rüya sahibinin geleceğinin parlak olacağına ve başarılı işlere imza atacağına delalet eder. İyi bir mal ve mülk sahibi olacağına ve çevresinde bu kazanca göz diken kişilerin olduğuna işarettir.

Rüyada Siyah Kurt Görmek

Rüyada siyah kurt görmek rüya sahibinin iş yaşamında bazı iftiralar ile karşı karşıya kalabileceği üzerine yorumlanır. Bu sebepten dolayı sıkıntılar ve stresli bir dönem geçireceğini delalet eder. Geçecek olan bu zorlu günlerin ardında kişinin mutlaka profesyonel bir yardım alması gerektiğine dair uyarıdır. Aksi takdirde bazı depresif problemler yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Kurt Köpeği Görmek

Rüyada kurt köpeği görmek rüya sahibinin uzun süreli bir aşk hayatına sahip olacağına yorulur. Aynı zamanda iş hayatında başarılı bir dönem geçireceği ve iyi bir kazanç elde edeceğine işaret etmektedir. Bazı durumlara karşı çok dikkat etmesi gerektiğini aksi takdirde ciddi sorunlar ile karşı karşıya kalabileceğini işarettir.

Rüyada Beyaz Kurt Görmek

Rüyada beyaz kurt görmek rüya sahibinin geleceğinin parlak ve başarılı olacağı üzerine yorulur. Aynı zamanda rüya sahibi için müjdeli bir haber anlamına gelmektedir. Uzun ve yorucu bir iş hayatının ardından mutlaka kişinin dinlenmesi gerektiğine dair uyarı niteliği taşır.

Rüyada Gri Kurt Görmek

Rüyada gri kurt görmek rüya sahibinin yakın bir zamanda kötü haber alacağına işaret eder. Özellikle bu haber nedeniyle uzun bir yolculuğa çıkacağına ve ailesinin de bu haberden etkileneceği üzerine ifade edilir. Kötü niyetli insanlar ile beraber onların yapabileceği tehlikeli durumlara karşı rüya sahibini uyarır.

Rüyada Kurt Avladığını Görmek

Rüyada kurt ağladığını görmek kısa zaman içerisinde düze çıkmak ve refaha kavuşmak anlamına gelmektedir. Ayrıca rüya sahibinin güçlü ve asaletli bir kişiliğe sahip olacağı üzerine yorulur. Her zaman yanında olacağı ve dert ile sorunlarını anlatabileceği dostlara işaret eder. Kişinin yeniden huzura ve rahata kavuşacağı, bu rahatı ailesi ile beraber yaşayacağı üzerine yorumlanır. Ayrıca maddi açıdan zorluk yaşamayacağı ve düzenli bir hayata kavuşacağına işarettir.

Rüyada Kurdun Isırması

Rüyada kurdun ısırması hayırlı olmayan rüyalara arasındadır. Özellikle iş hayatında büyük çaplı bir zarara işaret etmektedir. Rüya sahibinin bu konuda çok dikkat etmesi gerektiğini anlatır ve ailesi ile arasındaki sorunları da düzeltmesi gerektiğine işaret eder.

Rüyada Yavru Kurt Görmek

Rüyada yavru kurt görmek işlenecek olan günahlara ve kötü işlere ulaşacağı üzerine işarettir. Kişinin gireceği hayırsız işler ile beraber haksız kazanç elde etmeye çalışacağı ve ciddi maddi kaybı uğrayacağına delalet eder.

Rüyada Kurt Görmekle ilgili başka bir yorum

Rüyada kurt görmek, kötü huylu,bozuk ahlaklı kim­selerle dostluk kurduğunuz için zarar göreceğinize, bundan dolayı dostlarınızı seçerken iyi ahlaklı enerjik ve çalışkan kimseler olmalarına özellikle dikkat etmeniz gerektiğine işaret olarak yorumla­nır. Bir kurdu öldürdüğünüzü görmek, darlıktan bolluğa kavuşaca­ğınıza ve düşmanınızı kahredeceğinize işaret eder. Sizi bir kurdun ısırdığını görmek, hükümet tarafından bir zarar göreceğinize işaret sayılır. Kurt avladığınızı görmek, hayırlı bir işe başlamaya veya yüksek bir makama geçeceğinize işarettir. Kişinin rüyada kurt görmesi, gaddar (zalim) bir düşma­na ve yalancı bir hırsıza işaretle yorumlamışlardır. Rüyasında evinde bir kurt bulunduğunu gören kimsenin evine bir hırsız gireceğine işaretle yorumlanmıştır. Rüyasında kurt öldürdüğünü görmek, düşmanı yenilgiye uğratmaya, düşmanına galip (üstün) gelmeye işarettir. Rüyasında bahçede kurt görmek, hain bir adama, gaddar bir düşmana işaretle yorumlanmıştır. Rüyada bir kurdun evine girdiğini görmek, üzüntü ve kede­re veya evinin harap olmasına işarettir denilmiştir. Rüyada bir kurt ile boğuştuğunu ve onu kahrettiğini görmek, düşmanı kahretmeye ve ona karşı galibiyete işâret eder. Kendisinin rüyada kurt olduğunu görmek, sevinç ve feraha işâret eder. Rüyada kurt derisi veya kemiği bulduğunu görmek, mala ve menfaate işâret eder. Sebze ve meyvelerin içine düşen yeşil kurt, tırtıl da diyebileceğimiz mahlûku görmek, hırsız bir kimseye işâret eder.

kamu isi

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.