Dolar 32,7682
Euro 35,0901
Altın 2.459,44
BİST 10.471,32
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 31°C
Açık
İstanbul
31°C
Açık
Pts 30°C
Sal 29°C
Çar 30°C
Per 29°C

Rüyada Kurtçuk Görmek

Rüyada Kurtçuk Görmek

Kurtçuklar en sevilmeyen hayvanlar arasında yer alır. Ancak toprak için çok faydalıdır ve günümüzde bazı tarım sektörlerinde verimlilik adına kullanılmaktadırlar. Sokakta pek çok yerde de görülen kurtçuk aynı zamanda rüyalara da girer. Böyle zamanlarda rüyasında kurtçuklar gören insanlar rüya alimlerinin yorumlarını merak eder. Peki, rüyada kurtçuk görmek ne demek? Beyaz kurtçuklar görmek ne anlama gelir? İşte okumanız gereken farklı yorumlar.

Kurtçuklar rüyada cinsine, rengine ya da ne yapacağına bağlı olarak farklı şekillerde görünürler. İnsanlar onları neyin beklediğine dair rüya alimlerinin yorumlarını okuyarak gelecek hakkında tahminler öğrenirler. Siz de bu konuda uzman rüya tabirlerinin yorumları okuyabilir ve buna göre önlem alma imkanını elde edebilirsiniz.

Rüyada Kurtçuk Görmek

Rüyada kurtçuk görmek rüya sahibinin içine düştüğü bazı sorunlardan kurtulacağı üzerine rivayet edilir. Ayrıca ailesi ile arasında yaşanan kavga ve sürtüşmelerin son bulacağına delalet eder. Hayırlı ve güzel günlerin rüya sahibini beklediğini, maddi ve manevi açıdan da yeniden düze çıkacağı üzerine işaret etmektedir.

Rüyada Beyaz Kurtçuklar Görmek

Rüyada beyaz kurtçuklar görmek rüya sahibinin hayallerini gerçeğe dönüşeceği üzerine yorulur. Aynı zamanda işinde arz ettiği mevkiye ulaşacağına ve iyi bir maaş ile yüksek kazanç elde edeceğine işaret eder. Maddi açıdan ferahlamak ile beraber güzel günler geçireceğine, bunu ailesiyle beraber yaşayacağı üzerine rivayet edilir.

Rüyada Vücuttan Kurtçuk Çıktığını Görmek

Rüyada vücuttan kurtçuk çıktığını görmek rüya sahibinin sabırlı ve sorunlarına karşı doğru şekilde yaklaştığını gösteren bir rüyadır. Sıkıntılarla mücadele etmeyi bilen ve bunlara nasıl karşılık vereceğini bilen kişi olarak öne çıkar. Ayrıca rüya sahibinin bazı hastalıklara yakalanacağı ve bu hastalıkların peşini bırakmayacağı üzerine yorulur.

Rüyada Saçta Kurtçuk Görmek

Rüyada saçta kurtçuk görmek rüya sahibinin karşısına çıkacak fırsatları kullanamayacağı ve geri tepeceği üzerine yorulur. Ayrıca kişinin maddi ve manevi önemli bir zarara uğrayacağına üzerine rivayet edilir. Sıkıntılı günler geçireceğine ve kötü yola düşeceği üzerine de rivayet edilmektedir.

Rüyada Kurtçuk Temizlemek

Rüyada kurtçuk temizlemek rüya sahibini yaşadığı bazı olaylardan dolayı psikolojisinin bozulacağı üzerine yorulur. Ancak daha sonra kötü günleri bırakıp yeniden mutlu ve huzurlu günlere kavuşacağı üzerine delalet etmektedir. Rüya sahibinin geçim sıkıntısından kurtulacağına, keyfin yerine geleceğine ve ailesi ile beraber güzel bir yaşama uzanacağına delalet etmektedir.

Rüyada Kurtçuk Öldürmek

Rüyada kurtçuk öldürmek sorun ve dertlerin artık biteceği üzerine yorulmaktadır. Ayrıca rüya sahibinin yetenekli ve becerikli bir kişiliğe sahip olduğu üzerine yorulur. Bu yeteneklerini kullanmak suretiyle önemli bir kazanç elde edeceği, yüklü miktarda mal ve mülke sahip olacağı üzerine delalet eder. Üstelik rüya sahibinin hayal ettiğinden çok daha güzel ve kaliteli, aynı zamanda yüksek standartlara sahip bir hayata sahip olacağı üzerine yorulmaktadır.

Rüyada Kurtçuk Kusmak

Rüyada kurtçuk kusmak genel olarak hayırlı şekilde yorumlanmaz. Daha çok rüya sahibinin etrafında olan ve onun kötülüğünü isteyen insanları anlatmaktadır. Bu konuda rüya sahibinin çok dikkatli olması gerektiğine dair uyarıcı bir rüyadır. Etrafındaki iyi ve kötü insanları ayırması gerektiğini, arkasından sinsi planlar yapan kişileri tespit etmesinin önemli olduğunu anlatır. Ayrıca rüyasında kustuğunu gören kişilerin sorun ve dertlerinin daha da artacağına üzerine ifade edilmektedir.

Rüyada Bir Sürü Kurtçuk Görmek

Rüyada bir sürü kurtçuk görmek rüya sahibinin çok fazla sorun ve dert ile mücadele edeceği üzerine yorulur. Ancak daha sonra bu sorunlardan kendi çabası eşliğinde kurtulacağına ve yeniden mutlu bir yaşama uzanacağı üzerine rivayet edilir.

BİR BAŞKA YORUM

Rüyada küçük kurt (böcek) görmek, mala, aile fertlerine, hırsıza ve elde edilecek menfaate gibi şey­lere yorumlanır. Bir kimsenin rüyada vücudundan kurtların çıktığını (düştü­ğünü) görmesi, üzüntü ve kederden kurtulmasına ve ken­disine zarar veren şeylerden kurtulmasına işarettir. Rüyasında küçük kurtların (kurtçukların) kendi karnında hareket ettiklerini hissettiğini görmek, rüya sahibin ka­zancından yiyen aile fertlerine ve akrabasından olan kim­selere yorumlanır. Bu kişilerin üzüntü ve kederine işaret eder şeklinde yorumlanmıştır. Rüyada görülen kurtçuklar, rüya sahibinin ailesinden olan kişilerin başkalarının malından yemelerine ve yiyecekle­rine veyahut yediklerine işarettir. Bir kimsenin arkasından kurtçuklar çıktığını görmesi, onun torunlarına işarettir şeklinde yorumlanır. Rüyada ipek böceği (ipek kurdu) görmek, akrabadan gelecek bir menfaate işaretle yorumlanır. Bir kimsenin rüyada ipek kurtlarını (ipek böceği) görmesi, onun mala ve zenginliğe ereceğine işarettir. Bazı yorum­cular, ipek kurdu (böceği) görmek, haram mala, haramdan kazanılan mala işaret eder demişlerdir. Rüyada ağaç ve meyve kurdu (kurtçukları) görmek, mal ve eşya da meydana gelecek zarar ziyan ve eksilmeye işarettir. Rüyasında vücudunu kurt ısırdığını görmek, malında mey­dana gelecek bir zarara, noksanlığa ve telef olmasına, hır­sızın vereceği zarara da işaretle yorumlanır. Rüyasında makamından kurt çıktığını görmek, evlat ve aile­sinden ayrılmaya işaret eder demişlerdir. Rüyada görülen küçük kurtçuk kız; kurtçuklar da, kızlardır. Et yiyen veya yemeyen kurtlar, rüya sahibinin başkasının malından yiyen ailesidir. Kurtların kendi ağzından çıktığını görmek, ailesinin kendisine hile yapmak istedik- I lerine, fakat onların hilesinden kurtulmaya , işâret eder. nbsp;

kamu isi

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.