Dolar 32,8221
Euro 35,1421
Altın 2.449,46
BİST 10.771,36
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 29°C
Açık
İstanbul
29°C
Açık
Paz 29°C
Pts 30°C
Sal 29°C
Çar 29°C

Rüyada Manda Görmek

Rüyada Manda Görmek

Rüyada manda görmek, iyi haber, kuvvetli ve ce­saretli olan bir kimse ile yorumlanır. Bir mandayı kestiğinizi görmek, kuvvetli, cesur ve yardım göreceğiniz birini gücendireceğini­ze işarettir. Bir mandanın hücumuna uğradığınızı görmek, hükü­metle bir işiniz olacağma ve bundan zarar göreceğinize işaret sa­yılır. Rüyada manda eti yediğinizi görmek, menfaat ve kazanca işaret eder. Rüyada manda görmek, bazı kere sığır görmek, gibi tabir olunur. Rüyada manda görmek, kuvvetli ve güçlü ol­maya işarettir. Rüyayı gören kimsenin çok güçlü ve kuv­vetli olacağına işaret ederken, seyahat ve yolculuk yapa­cağına da işaret vardır, şeklinde tabir edilir. Rüyada görülen manda, ziraat işlerinde kullanılan manda olursa, yani ziraat işlerinde çalışan, çift, tarla sürülen mandayı görmek rüyada, iyi değildir. Bu manda rüyası, fa­kirliğe ve yoksulluğa işarettir, şeklinde tabir olunur. Rüyasında birçok mandası olduğunu gören kimse, bir topluluğa başkan veya müdür gibi idareci olur, veya olaca­ğına işaretle tabir olunur. Rüyada manda görmek, bidat sahibi ve tâkatinin fevkinde halkın eziyetine tahammül eden ve hiç bir kimseden korkusu olmayan heybetli ve şecaatli bir kimseye işâret eder. Bazen rüyada görülen manda, heybetli, hileli söz söyleyen, kara ve denizde çok yolculuk yapan, hırslı ve düşmana saldıran bir kimseye işâret eder. Bazen de rüyada görülen manda, kendisinde hayır ve menfaat olmakla beraber zahmet çekmeye, çalışmaya ve darlığa işâret eder. Bir kadının rüyasında manda boynuzu gibi boynuzu olduğunu görmesi, o kadının âmir olmasına işâret eder. 

Farkı Bir Rüya Yorumcusuna Göre:

Rüyada manda görmek; rüyayı gören kişinin yakın dönemde etrafındaki kişilere önemli zararlar vermesine delalet eder. Rüyayı gören bireyin, davranış ve hareketlerini düzeltmemesi durumunda insanları da kaybetmesine işaret etmektedir. Rüyada görülen mandanın şekline göre de rüyanın anlamı değişebilir. Peki rüyada manda görmek ne demek detayları ile derledik. 

 Rüyada manda görmek; genel anlamı itibariyle olumlu tabir edilir. Ancak rüyanın görülme tarzına bağlı şekilde değişik biçimlerde de tabir edilmektedir. Rüyada manda görmek; rüya sahibi adına hem olumlu hem de olumsuz şekillerde yorumlanır. Rüya sahibinin çok sabırlı olmasına delalet eden bu rüya, kimi rüya yorumcularına göre rüya sahibinin hareketlerini düzeltmesi gerektiği anlamına gelir. 

 Rüyada Manda Görmek

 Rüyada manda görmek; rüyayı gören bireyin cesaretli, güçlü ve iyi bir kişi ile karşılaşması olarak yorumlanır. Rüyada manda görmek; rüya sahibinin güçlü ve kudretli bir kişi olmasına işaret eder. Rüyayı gören kişi adına olumlu tabir edilen bu rüya, seyahat yapılması olarak da yorumlanır. Rüya sahibi, yakın zamanda bir yolculuk yapabilir. 

 Rüyada Ahırda Manda Görmek

 Rüyada ahırda manda görmek; rüya sahibinin çok önemli kazançlara sahip olmasına, yaptığı işte yükselmesine, işlemiş olduğu günahların ve hataların farkına varmaya başlamasına işaret eder. Rüya sahibi, yakın bir kişiden, bir konuda yardım isteyecektir. 

 Rüyada Manda Kestiğini Görmek

 Rüyada manda kestiğini görmek; rüyayı gören kişinin içerisinde bulunduğu ortak bir işten çok karlı çıkmasına delalet eder. Rüya sahibi; bu kardan çok büyük pay alacaktır. Bunun yanı sıra, bu kazanç, rüyayı gören kişinin yaşamının basitleşmesine ve bireyin üstündeki yükün hafiflemesine yardımcı olacaktır. 

 Rüyada Manda Sağmak

 Rüyada manda sağmak; rüyayı gören birey için kazanç anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin sağdığı kadar kazanç elde etmesine tabir edilir. Aynı şekilde rüyada manda sağmak, rüyayı gören kişinin eline toplu para geçmesi olarak yorumlanır. 

 Rüyada Manda Beslemek

 Rüyada manda beslemek; rüyayı gören kişinin yakın dönemde yaptığı projelerden bol bol kazanç elde etmesine yorumlanır. Rüya sahibinin kazancı oldukça artacaktır. 

 Rüyada Manda Ölüsü Görmek

 Rüyada manda ölüsü görmek; rüya sahibinin kimi sağlık problemlerinin ortaya çıkacağına delalet eder Rüya sahibinin, bazı mallarını satışa çıkarmasına, işteki verimliliğin düşmesine delalettir. Bunun dışında bu rüya zarar edilecek bir işten verilecek olan kararlar ile kazanç elde edilmesine ve bolluk içerisinde bir yaşama sahip olmaya, uzun bir süre boyunca uğraşmaya ve sonunda da pes etmeye tabir edilir. 

kamu isi

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.