Dolar 32,8221
Euro 35,1421
Altın 2.449,46
BİST 10.771,36
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 29°C
Açık
İstanbul
29°C
Açık
Paz 29°C
Pts 30°C
Sal 29°C
Çar 29°C

Rüyada Minare Görmek

Rüyada Minare Görmek

Rüyada minare görmek, minare tamir etmek mevkiinizin yükseleceği şeklinde yorumlanır. Rüyanızda minare görmek, yüksek itibar sahibi, ol­gun ululuğa layık bir kimse olacağınıza işarettir. İbn-i Sirin’in yorumu şöyledir: Rüyada minare görmek, halkı (tüm insanları) hayra davet eden (çağıran) bir adama işaretle yorumlanır. Rüyasında minare gören kişi, böyle bir kimsedir, böyle biri olduğuna işarettir. Rüyasında, minare görmeyi, minareyi tamir etmeyi veya minareyi yeni inşa etmeyi, hep hayırla, hayırlı insanlara işaretle ve hayırlı bir topluluğa işaret olarak yorumlamış­tır İbn-i Şirin. Bazen de rüyada minare görmek, bakana işarettir. Rüyada içinde Cuma namazı kılınan mescidin minaresini görmek, insanları din ve hidayete davet eden birisine işâret eder. Bir kimsenin rüyada ağaçtan yapılmış bir minareye çıktığını ve orada ezan okuduğunu görmesi, o kimsenin, velayet, kuvvet ve yüceliğe işâret eder. Bir kimsenin rüyada minare üzerinde Allah’ı (c.c.) teşbih ve tehlil ettiğini görmesi, o kimsenin, şöhrete ve dünyada yüceliğe erişmesine işâret eder. Rüyada minareyi imar ve bina ettiğini görmek, hayır işlemeye, hayır sahiplerinin ve İslâm’dan bir cemaatin hayır için toplanmasına işâret eder. Rüyada bir mahalde yeni bir minare inşa edildiğini görmek, o beldeye büyük ve kadri yüce bir zâtın geleceğine işâret eder. Rüyada bir minareyi yıktığını görmek, Müslümanları ızdıraba düşürecek kötü ve fenâ bir amel işlemeye işâret eder. Bir kimsenin rüyada minarenin yıkıldığını görmesi, o kimsenin öleceğine ve şöhretinin unutulmasına veya o semt halkının perişanlığına ve durumlarının değişmesine işârettir. Rüyada hiçbir sebep yokken minarenin düştüğünü ve harap olduğunu görmek, o mahal halkının dağılıp perişanlığına veya müezzinin vefatına işâret eder. Bir kimsenin rüyada minareden bir kuyu içine düştüğünü görmesi, o kimsenin mütedeyyin ve güzel bir hanımı olduğu halde onun üzerine yaramaz ve şerli bir kadınla evlenmesine veya kendisinin devlet ve nimetinin elinden gitmesine işârettir. Rüyada minare üzerine ekmek konulduğunu görmek, devlet reisinin halka zulüm edeceğine işârettir.

FARKLI BİR RÜYA YORUMCUYA GÖRE

Kişiler tarafından rüyada minare görmek merak edilen rüya tabirlerinden biridir. Özellikle birçok kişinin rüyasında minare görmesi nedeniyle rüyada minare görmek merak edilen rüya tabirleri arasındadır. Bu bakımdan rüyada minare görmenin ne anlama geldiğini araştırabilir ve internetten öğrenebilirsiniz. Sizin için rüyada minare görmek ne demek? Rüyada minare görmenin kısaca ne anlama geldiğini detaylı olarak derledik.

Rüyada minare görmek rüya yorumcuları tarafından büyük bir şahsiyete yorulur. Rüya sahibinin başarılı olacaklarına yorulan rüyada minare görmek iyi anlamlara gelir. Bazı tabirciler tarafından da makam ve bereket anlamına gelen minare rüyalarda hayırlı işlere ve başarılara rivayet eder.

Rüyada Minare Görmek Ne Demek?

Rüya tabirleri birçok kişi tarafından merak edilmektedir ve bu konuda araştırmalar yapılmaktadır. Rüyasında minare gören kişilerin iyi insanlar oldukları ve büyük şahsiyet olduklarına yorulur. Rüya sahiplerinin başarılı olacakları ve bereketli bir hayat geçirecekleri düşünülür. Rüyaların farklı anlamları bulunsa da genel olarak ortaya aynı sonuçlar çıkar. Rüyada minare görmek herkes tarafından iyiye yorulur. Minare rüyada görüldüğünde kişilerin makamlarının yükseleceği ve dileklerin gerçekleşeceği düşünülür.

Rüyada minare görmek rüyayı gören kişinin mutlu olacağına ve başını güzel işler geleceğine rivayet edilir. Bu kişilerin iyi niyetli insanlar oldukları ve yüksek makamlara gelecekleri de rüya tabirlerine göre yorumlanır. Rüya tabircileri rüyaların farklı anlamları olduğunu söylemektedir. Bu nedenle kişilerin rüyalarının ne anlama geldiğini araştırırken birkaç yerden araştırmaları gerekir. Rüyada minare görmek rüya sahibinin işlerinin rast gidecekleri ve hayatında olumlu gelişmeler olacağı anlamına gelmektedir. Bu kişiler temiz kalpli ve iyi niyetli kişiler olarak görülür.

Rüyada Minare Görmek Kısaca Ne Anlama Gelir?

Rüyasında minare gören kişilerin iyi niyetli ve temiz kalpli kişiler oldukları rüya yorumcuları tarafından rivayet edilir. Rüya sahiplerinin yakın zamanda iyi ve hayırlı kişilerle karşılaşacakları da tabir edilmektedir. Rüyada minare görmek iyi anlamlara gelir.

Rüyasında minare gören kişilerin yakın gelecekte mutlu olacakları bir haber alacaklarına yorumlanır. Bu kişiler iyi niyetli olmanın mükafatını yakın zamanda alarak hayatlarında iyi olaylarla karşılaşacaklar şeklinde rüyaları yorumlanmaktadır.

 

kamu isi

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.